Kumla Ridklubb 2010-11-21
EQUIPE datasystem: Senaste resultatlista 2010-11-21 kl. 11:18
Klass 1 - Dressyr Lätt B:3 Kategori C + D
Klass 2 - Dressyr Lätt B:2 Kategori C
Klass 2 - Dressyr Lätt B:2 Kategori D

Klass 1 - Dressyr Lätt B:3 Kategori C + D
5 anmälda, 5 startande, 2 placerade
Tävlingsledare: Sofia LARSSON
Domare C: Susanne Gustavsson
 
PlatsRyttareHästPremieCTotaltProcent
 UppfödareHärstamning 
1Emelie AldenfalkEvita Giola 22122166,970
 Kumla RidklubbEldorrado - Gildo1 
2Ella HammarströmPeter Pahn III 19419458,788
 Kumla RidklubbNickel - Odinsal Eskapad2 
 
3Lina HagströmButterfly Candie RW 1263 18918957,273
 Laxå RidklubbCandide RW 72 - Coed Coch Targed RW 683 
4Amanda LodesjöBaileyz 17717753,636
 Wittvångs HSFredriksbergs Dali - Kunta kinte4 
5Ina HammarströmKasper Lyon 17317352,424
 Kumla RidklubbFellow - Ashurst Wonder5 
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:2 Kategori C
4 anmälda, 4 startande, 1 placerade
Tävlingsledare: Sofia LARSSON
Domare C: Susanne Gustavsson
 
PlatsRyttareHästPremieCTotaltProcent
 UppfödareHärstamning 
1Emelie AldenfalkEvita Giola 19719765,667
 Kumla RidklubbEldorrado - Gildo1 
 
2Lina HagströmButterfly Candie RW 1263 18618662,000
 Laxå RidklubbCandide RW 72 - Coed Coch Targed RW 682 
3Ina HammarströmKasper Lyon 17217257,333
 Kumla RidklubbFellow - Ashurst Wonder3 
4Ella HammarströmPeter Pahn III 16216254,000
 Kumla RidklubbNickel - Odinsal Eskapad4 
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:2 Kategori D
5 anmälda, 5 startande, 2 placerade
Tävlingsledare: Sofia LARSSON
Domare C: Susanne Gustavsson
 
PlatsRyttareHästPremieCTotaltProcent
 UppfödareHärstamning 
1Ida PegersThor RNF 152 19219264,000
 Wittvångs HSVernons Peeping Tom - Smedhults Cavat1 
2Erika LundinDizney 17617658,667
 Wittvångs HScolnevalley Rasgall RWC2 
 
3Rebecca HellströmDolly Parthon 17417458,000
 Köpings RK 3 
4Amanda LodesjöBaileyz 16416454,667
 Wittvångs HSFredriksbergs Dali - Kunta kinte4 
5Maria LindhVemejadå 15715752,333
 Wittvångs HSOkänd - Okänd5 
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport