RESULTATLISTA GlanshammarsRyttarna 100912 PONNY
57 starter

       
Klass 3 LD+5 CM Clear Round  
Plac Ryttare Klubb Ponny kat Tid Fel      
  Jakob Algeblad GlanshammarsRyttarna Alexandra B 8 80,9    
             
*1 Amanda Karlström Nora Ridsportförening Trulsan C 0 52,7  
*1 Emmy Eriksson Ramsbergs Ryttarkamrater Super C 0 55,5  
*1 Matilda Lundwall Alkvetterns Ryttarsällskap Filippa C 0 55,8    
*1 Sofie Westergren Örebro Fältrittklubb Ghoostbuster C 0 56,7  
*1 Natali Pettersson GlanshammarsRyttarna One Point C 0 57,4  
*1 Emelie Aldenfalk Kumla Ridklubb Evita Giola C 0 58,6    
*1 Emma Nilsson Örebro Fältrittklubb Lisette C 0 62,8    
*1 Diana Jahjai Mullhyttans Ridklubb Superman C 0 62,8  
  Matilda Grell Odensbackens Ridklubb Gibsy Carol C 4 57,3  
  Karolina Schiöld Wittvångs Hästsällskap Denise C 8 69,0  
  Amanda Ekström Dyltabruk Ryttarförening Tequila After Dark C 12 89,7  
  Elin Angergård Dyltabruk Ryttarförening Lady's Delight C 12 104,0  
  Fanny Gårdman Ridklubben Kilsbergsryttarna Lara C ute.    
  Amanda Pettersson Odensbackens Ridklubb Fantasia C ute.    
  Elin Ekstrand GlanshammarsRyttarna Tuffe Viktor C ute.    
       
*1 Linn Forsström Kumla Ridklubb Linus D 0 49,7  
*1 Maria Honkanen Kumla Ridklubb Felicia D 0 50,2  
*1 Sandra Berggren Nygren Arboga Ryttarsällskap Mr Omalley D 0 52,8  
*1 Isabel Pettersson Odensbackens Ridklubb Nova D 0 54,5  
*1 Emelie Gustafsson GlanshammarsRyttarna Sweet Princess D 0 55,4  
*1 Amanda Lodesjö Wittvångs Hästsällskap Baileyz D 0 58,0  
*1 Linn Ingvarsson Karlskoga Ryttarteam Brave Heart D 0 58,4  
*1 Sofia Carlsson Wittvångs Hästsällskap Sanna D 0 59,5  
*1 Emma Pettersson Wittvångs Hästsällskap Sörängens Surprice D 0 60,6  
*1 Wilma Nilsagård Wittvångs Hästsällskap Cinderella D 0 60,6  
*1 Tina Hörlin Ryttarkamratterna Kumla Källtorps Utah D 0 61,4  
*1 Ludvig Axäng Kumla Ridklubb Keelord D 0 64,0  
  Emma Broberg Pålsboda Ryttarförening Ravens Ice Storm D 8 54,9  
  Madelen Laituri Dyltabruk Ryttarförening Lofty Roseanne D 8 72,2  
  Nathalie Larsson Wittvångs Hästsällskap Kråella D  ute.    
  Ronja Fritz Örebro Fältrittklubb Gulliverbell D ute.    
         
    Klass 2 LC+5 2 Faser A:0/A:0   Grund Grund Omh Omh  
Plac Ryttare Klubb Häst kat fel tid fel tid  
  avd B      
*1 Sofie Westergren Örebro Fältrittklubb Ghoostbuster C 4 61    
  avd A      
*1 Emma Nilsson Örebro Fältrittklubb Lisette C 0 51,9 4 34,1  
*2 Natali Pettersson GlanshammarsRyttarna One Point C 0 57,1 4 34,3  
*3 Emelie Aldenfalk Kumla Ridklubb Evita Giola C 0 59,2 4 49  
4 Moa Löthgren Ryttarkamraterna Kumla Nimbo C 4 71,5    
5 Emmy Eriksson Ramsbergs Ryttarkamrater Super C 4 53,2    
6 Amanda Pettersson Odensbackens Ridklubb Fantasia C 4 56,6    
7 Amanda Karlström Nora Ridsportförening Trulsan C 4 55,3    
8 Matilda Lundwall Alkvetterns Ryttarsällskap Filippa C 4 52    
9 Caisa Fritz Örebro Fältrittklubb Kapten Jal B 4 52,3    
10 Karolina Schiöld Wittvångs Hästsällskap Denise C 12 66,2    
11 Matilda Grell Odensbackens Ridklubb Gibsy Carol C 16 58,8    
  Amanda Ekström Dyltabruk Ryttarförening Tequila After Dark C Ute    
         
         
    Klass 2 LC+5 2 Faser A:0/A:0   Grund Grund Omh Omh  
Plac Ryttare Klubb Häst kat fel tid fel tid  
  avd A      
*1 Emma Pettersson Wittvångs Hästsällskap Sörängens Surprice D 0 57,9 0 32,2  
*2 Sandra Berggren Nygren Arboga Ryttarsällskap Mr Omalley D 0 53,9 0 37,9  
*3 Isabel Pettersson Odensbackans Ridklubb Nova D 0 57,6 18 82,7  
  Wilma Nilsagård Wittvångs Hästsällskap Cinderella D 0 58,9 Ute    
  Ludvig Axäng Kumla Ridklubb Keelord D 4 64,4    
  Madelen Laituri Dyltabruk Ryttarförening Lofty Roseanne D 4 62,9    
  Linn Ingvarsson Karlskoga Ryttarteam Brave Heart D 8 72,2    
  Tina Hörlin Ryttarkamratterna Kumla Källtorps Utah D 8 60,3    
  Amanda Lodesjö Wittvångs Hästsällskap Baileyz D 8 65,2    
  Emma Broberg Pålsboda Ryttarförening Ravens Ice Storm D 12 58,2    
  Sofia Carlsson Wittvångs Hästsällskap Sanna D 14 79,3    
  Amanda Vinkel Linde Ridskola Mayflower D Ute    
         
GR Cup stilhoppning    
Plac Ryttare klubb   LD LC Totalt      
*1 Emelie Aldenfalk Kumla Ridklubb 58 61 119      
  Emma Nilsson Örebro Fältrittklubb 52 55 107      
  Emma Pettersson Wittvångs Hästsällskap 46 52 98      
  Wilma Nilsagård Wittvångs Hästsällskap 48 48 96      
  Natali Pettersson GlanshammarsRyttarna 46 49 95      
  Mathilda Lundwall Alkvetterns Ryttarsällskap 50 44 94      
  Linn Ingvarsson Karlskoga Ryttarteam 55 39 94      
  Tina Hörlin Ryttarkamraterna Kumla 55 39 94      
  Sofie Westergren Örebro Fältrittklubb 48 44 92      
  Amanda Karlström Nora Ridsportförening 48 43 91      
  Amanda Lodesjö Wittvångs Hästsällskap 47 44 91      
  Sandra Berggren Nygren Arboga Ryttarsällskap  45 45 90      
  Emmy Eriksson Ramsbergs Ryttarkamrater 45 44 89      
  Sofia Carlsson Wittvångs Hästsällskap 48 41 89      
  Emma Broberg Pålsboda Ryttarförening 43 40 83      
  Madelen Laituri Dyltabruk Ryttarförening 38 43 81      
  Ludvig Axäng Kumla Ridklubb 44 36 80      
  Isabel Pettersson Odensbackens Ridklubb 43 37 80      
  Matilda Grell Odensbackens Ridklubb 41 35 76      
  Karolina Schiöld Wittvångs Hästsällskap 36 38 74      
  Amanda Pettersson Odensbackens Ridklubb 26 38 64