Resultat Föreningen Linde Ridskola
Lokal hoppning, ponny, 27 juni 2010
Totalt 47 starter

Klass 4 kat A Clear round 50cm   Fel Tid
         
Hanna Ekström Biskvi Dyltabruks Ryttarförening 4 59.00
         
Klass 4 kat B clear round 60cm      
Evelina Gustavsson Ultra Arboga Ryttarsällskap 0 31.9
Rebecca Hellström Money Maker Köpings Ridklubb 0 38.62
Tove Olsson Myranda Viby Rid och Körsällskap 0 39.7
Caisa Fritz Kapten Jal Örebro Fältrittklubb 0 42.22
Evelina Gustavsson Madonna Arboga Ryttarsällskap Utesluten  
         
         
Klass 4 kat C clear round 70cm      
Linda Ohlsson Nygrannagårdens Melitza Valåsens Ryttarsällskap 0 35.28
Sara Hillding Fidleywood Toad Folkatorps Ridsällskap 0 37.09
Natali Pettersson One Point Glanshammarsryttarna 0 37.94
Emmy Eriksson Super Ramsbergs Ryttarkamrater 4 37.59
Amanda Karlström Trulsan Nora Ridsportförening 4 42.94
Amanda Ekström Tequila After Dark Dyltabruks Ryttarförening 4 46.85
Clara Boström Carmenzita Fagersta Ryttarklubb utesluten  
         
         
Klass 4 kat D clear round 80cm      
Rebecca Hellström Dolly Parthon Köpings Ridklubb 0 34.97
Emma Angergård King Quixote Dyltabruks Ryttarförening 0 35.03
Agnes Hansson Munsboro Yellow Boy Djursholms Ridklubb 0 36.41
Emmy Jarmelid Love Me 2 Stora Ekeby Ridklubb 0 37.97
Victoria Fintling Lucky Love Örebro Fältrittklubb 0 38.88
Evelina Näslund Ready Steady Go Fagersta Ryttarklubb 0 39.15
Amanda Fintling Bailey Örebro Fältrittklubb 0 41.3
Malin Kiteborg Sweet Mowgli Dyltabruks ryttarförening 0 41.34
Sara Qureshi Pokemon Kumla Ridklubb 4 35.22
Linn Forsström Linus Kumla Ridklubb 4 41.5
Linnea Karlsson Haiwa Föreningen Linde Ridskola 8 36.41
Alicia Partanen Top Speed Wittvångs Hästsällskap 12 53.53
Lovisa Eriksson Popcorn Flight Wittvångs Hästsällskap    
         
Klass 3 kat B 70cm i två faser avd A   Fel Tid fas1 Tid fas2
Evelina Gustavsson Ultra Arboga Ryttarsällskap 0+0 30.9 17.03
Rebecca Hellström Money Maker Köpings Ridklubb 0+0 31.8 17.7
Caisa Fritz Kapten Jal Örebro Fältrittklubb 0+0 36.5 19.5
Tove Olsson Myranda Viby Rid och Körsällskap 0+0 39.0 21.25
           
Klass 3 kat B 70cm avd B        
Johan Lundberg Larsson Ipsilon van het Zwarteinde Holmstorps Ryttarförening 4 58.6  
           
Klass 3 kat C 80cm i två faser avd A        
Natali Pettersson One Point Glanshammarsryttarna 0+0 39.7 20.0
Sara Hillding Fidleywoods Toad Folkatorps Ridsällskap 0+0 34.1 20.9
Emmy Eriksson Super Ramsbergs Ryttarkamrater 0+0 36.9 21.1
Linda Ohlsson Nygrannagårdens Melitza Valåsens Ryttarsällskap 4 34.8  
Amanda Ekström Tequila After Dark Dyltabruks Ryttarförening 4 47.7  
Amanda Karlström Trulsan Nora Ridsportförening 9 78.5  
Clara Boström Carmenzita Fagersta Ryttarklubb      
           
Klass 3 kat C 80cm avd B        
Emmili Lindbäck Carmencita Fagersta Ryttarklubb utsl    
           
Klass 3 kat D 90cm i två faser avd A        
Agnes Hansson Munsboro Yellow Boy Djursholms Ridklubb 0+0 33.1 16.4
Emma Angergård King Quixote Dyltabruks Ryttarförening 0+0 32.1 17.1
Victoria Fintling Lucky Love Örebro Fältrittklubb 0+0 39.4 19.8
Evelina Näslund Ready Steady Go Fagersta Ryttarklubb 0+4 37.0 20.7
Amanda Fintling Bailey Örebro Fältrittklubb 0+4 41.9 31.2
Linn Forsström Linus Kumla Ridklubb 4 37.5  
Sara Qureshi Pokemon Kumla Ridklubb utsl    
Amanda Vinkel Sheron Föreningen Linde Ridskola      
Lovisa Eriksson Popcorn Flight Wittvångs Hästsällskap      
           
Klass 3 kat D 90cm i två faser avd B        
Julia Andersson Säbys Kalle Holmstorps Ryttarförening 0 40.0  
Linnea Karlsson Haiwa Föreningen Linde Ridskola 4 36.5  
Emmy Jarmelid Love Me 2 Stora Ekeby Ridklubb 4 49.0