Karlskoga Ridklubb 17/10

Klass 1 1.00 - HOPPNING, AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Klass 1 1.00 - HOPPNING, AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 2 0.90 - HOPPNING, AVD. A, BEDÖMNING A+A två faser
Klass 2 0.90 - HOPPNING, AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 3 0.80 - HOPPNING, BEDÖMNING Clear Round


Klass 1 1.00 - HOPPNING, AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 LINNEA WIIGH, Christinehamns RKDUFFY 0 + 027.60
* 2 LISA KJELLSTRÖM, Ryttarkamraterna KumMAKE MY DAY 0 + 029.60
* 3 KAJSA PERSSON, Nora RSFROMANZE 0 + 031.10
* 4 THEA MÄRKEL, Eda RFCORDY 0 + 038.70
* 5 IDA ALMQUIST, Linde RidskolaZAN QUE (20) (SWB) 0 + 040.80
* 6 MICHAEL GERKE, Wäse RFCOOLMAN 0 + 042.70
* 7 LINDA JOHANSSON, Filipstads RKGUY 0 + 1247.50
8 PAULINE JOHANSSON, Christinehamns Häst PAMIR 168.00
9 JENNY JOHANSSON, Rudskogens RFDARWIN 168.20
10 JESSICA CARLSTRÖM, Valåsens RSZAVOY 271.40
11 EVELINA KÄLL LOBORN, Qvinnersta HSFMOXIE-GORE 273.10
12 HANNA BERGSTRÖM, Örebro FRKDON DUNDEE 274.10
13 KAROLINE ELLINGSEN, Valåsens RSNALIMA 461.00
14 ELIN LINDBLADH, Valåsens RSSWEET HEART 461.40
15 ELLINOR ERIKSSON, Sörmons RKGENIAL 463.40
16 EMMA ANDERSSON, Christinehamns Häst RAZZEL 465.90
17 LOUISE JOHANSSON, Rudskogens RFCHARISMA 466.20
18 MALIN ZANDERS, Ramsbergs RyttarkamrJEZ 567.10
19 MAJA SAMUELSSON, Rudskogens RFLADY CARISMO 862.00
20 FILIPPA ALIN, Glanshammars RyttarnVILJA 967.60
21 KRISTINA SVAHNSTRÖM, Blå Bergens RFPOMPERIPOSSA P (46) 14106.50
22 ELIN HULTMAN, Örebro FRKCLARIES BARETTA 1578.30
23 ELVIRA WALLBERG ÅKERBLOM, Valåsens RSVOLARE 1683.00
24 ANNIKA ERIKSSON, Ridklubben KilsbergsRENALDOUte
24 MIKAELA SPECTOR, Valåsens RSBLACK BEAUTYUte



Klass 1 1.00 - HOPPNING, AVD. B, BEDÖMNING A

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 AMALIA THORSTENSSON, Askersunds RKATHELSTAN 465.80
2 MATHILDA KARLSSON, Dyltabruk RFFORSYTHIA (40) 970.50



Klass 2 0.90 - HOPPNING, AVD. A, BEDÖMNING A+A två faser

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 EMMA FALK, Nordhallands RKNEVOTTIE 0 + 032.50
* 1 KAJSA PERSSON, Nora RSFROMANZE 0 + 033.10
* 1 SANDRA KARLSSON, Valåsens RSPARDON MY FRENCH 0 + 033.80
* 1 MALIN ZANDERS, Ramsbergs RyttarkamrJEZ 0 + 034.60
* 1 VICTORIA VON SCHEDVIN, Alkvetterns RSSAMS LETOILE 0 + 035.30
* 1 MAJA SAMUELSSON, Rudskogens RFLADY CARISMO 0 + 035.40
* 1 ANNIKA ERIKSSON, Ridklubben KilsbergsRENALDO 0 + 036.10
* 1 EMMA ANDERSSON, Christinehamns Häst RAZZEL 0 + 036.60
* 1 MICHAEL GERKE, Wäse RFCOOLMAN 0 + 036.80
* 1 NIKI BATSILA, Örebro FRKPENTAGON XX 0 + 037.00
* 1 JENNY JOHANSSON, Rudskogens RFDARWIN 0 + 038.10
12 EMILIA OLSSON, Valåsens RSPLUTO ESTRELLO 0 + 436.00
13 FILIPPA ALIN, Glanshammars RyttarnVILJA 0 + 648.00
14 SARA DAMBERG, Värmlands DistansRROYAL STAR 0 + 749.10
15 EVELINA KÄLL LOBORN, Qvinnersta HSFMOXIE-GORE 162.50
15 IDA ALMQUIST, Linde RidskolaZAN QUE (20) (SWB) 162.70
15 ERICA LUNDWALL, Örebro FRKASHLEY KJ 162.80
18 PAULINE JOHANSSON, Christinehamns Häst PAMIR 266.30
19 SANDRA HÅKANSSON, Örebro FRKLE COURSIER INDIKA 454.60
19 THEA MÄRKEL, Eda RFCORDY 454.80
19 KAROLINE ELLINGSEN, Valåsens RSNALIMA 456.00
19 JOHANNA KARLSSON, Wittvångs HästsällskBLAISTIC (SWB) 457.40
19 HELENA JANSSON, Säffle RKBILLY 459.00
19 HANNA BERGSTRÖM, Örebro FRKDON DUNDEE 476.70
25 ANGELICA GUSTAFSSON, Karlskoga RKLUNA 859.60
25 ELIN LINDBLADH, Valåsens RSSWEET HEART 873.30
25 LINDA JOHANSSON, Filipstads RKGUY 873.60
28 LOUISE JOHANSSON, Rudskogens RFCHARISMA 979.10
29 ANNMARIE FRIBERG, Örebro FRKCENTURIO S 1066.10
29 LINDA STUNZ, Gyttorps RKJANTON PRINCESS LILLIBET 1082.00
29 LINA KIERECKPICASSO 1084.60
32 REGINA FALLBERG, Viby Rid och KSOLI 1363.10
33 ELLINOR ERIKSSON, Sörmons RKGENIALUte
33 ANNIKA JOHANSSON, Askersunds RKZVANSUte
33 JENNIFER JANSSON, Hammarö RFMISTRALUte
33 JENNY GUSTAFSSON, Mariestads RKWANGARIUte
33 KARIN LUNDIN, Örebro FRKBRIZUte



Klass 2 0.90 - HOPPNING, AVD. B, BEDÖMNING A

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 CHARLOTTE FREDRIKSSON, Christinehamns RKGEYSIR`S RICHI 058.60
* 1 BEATRICE KARLSSON, Töreboda HKCHAP OF MINE 056.40
* 1 ANNA KRUSSGÅRD, Skövde RFQURANT 059.90
* 1 MADELEINE SVENSSON, Fryksdalens RSMELIZZA (1) 056.10
* 1 ANNIE LINDHOLM, Blå Bergens RFCOSMOPOLITAN 057.00
* 1 MARIE JOHANSSON, Grums RKCOMTESSE (54) (SWB) 059.00
* 1 AMALIA THORSTENSSON, Askersunds RKATHELSTAN 056.70
8 IDA ANDERSSON, Christinehamns RKMAGNOLIA 459.70
8 MADELEINE JOHANSSON, Valåsens RSLESTR 457.60
10 MADELAINE SNOBL, Odensbackens RKVANESSA 860.80
11 MATHILDA KARLSSON, Dyltabruk RFFORSYTHIA (40) 1276.10
12 AMALIA THORSTENSSON, Askersunds RKFATA MORGANA 1881.82
13 LINNEA WIIGH, Christinehamns RKSPENDRESSA (SWB)Ute



Klass 3 0.80 - HOPPNING, BEDÖMNING Clear Round

Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 CHARLOTTE FREDRIKSSON, Christinehamns RKGEYSIR`S RICHI 066.50
* 1 ANNIKA JOHANSSON, Askersunds RKZVANS 066.00
* 1 MADELAINE SNOBL, Odensbackens RKVANESSA 073.00
* 1 SANDRA HÅKANSSON, Örebro FRKLE COURSIER INDIKA 068.22
* 1 MARIE JOHANSSON, Grums RKCOMTESSE (54) (SWB) 074.50
* 1 AMALIA THORSTENSSON, Askersunds RKFATA MORGANA 062.40
* 1 EMILIA OLSSON, Valåsens RSPLUTO ESTRELLO 066.40
* 1 MADELEINE JOHANSSON, Valåsens RSLESTR 064.40
* 1 HELENA JANSSON, Säffle RKBILLY 066.70
* 1 IDA ANDERSSON, Christinehamns RKMAGNOLIA 069.60
* 1 EMMA FALK, Nordhallands RKNEVOTTIE 068.00
* 1 MADELEINE SVENSSON, Fryksdalens RSMELIZZA (1) 067.60
* 1 EVELINA LINDQVIST, Kumla RKPEGAZUS 061.50
* 1 BEATRICE KARLSSON, Töreboda HKCHAP OF MINE 069.70
15 SOFIA BARRETTE, Örebro FRKASHLEY KJ 178.00
15 VICTORIA VON SCHEDVIN, Alkvetterns RSSAMS LETOILE 179.00
15 CAMILLA MOBERG, Kumla RKCHESKY 179.20
15 SANDRA KARLSSON, Valåsens RSPARDON MY FRENCH 178.20
19 SARA DAMBERG, Värmlands DistansRROYAL STAR 464.13
19 HÅKAN ISRAELSSON, Ridklubben KilsbergsGYLLENE PILEN 490.00
19 LINDA STUNZ, Gyttorps RKJANTON PRINCESS LILLIBET 470.40
19 JENNY GUSTAFSSON, Mariestads RKWANGARI 470.60
19 MARIA ANDERSSON, SportRSPRECIOUS MAKEBA (SWB) 471.50
19 MADELAIN SNOBL, Glanshammars RyttarnPULKVEDIS 467.40
25 ANNIE LINDHOLM, Blå Bergens RFCOSMOPOLITAN 683.00
26 ANNA KRUSSGÅRD, Skövde RFQURANT 787.90
26 JOHANNA KARLSSON, Wittvångs HästsällskBLAISTIC (SWB) 784.80
28 ANGELICA GUSTAFSSON, Karlskoga RKLUNA 874.40
28 CAMILLA ALKMAN, Örebro FRKLOKE 865.60
28 AMANDA STRÖMVALL, Örebro FRKFANCY FAIRTAIL (1) (SWB) 884.80
31 ANNMARIE FRIBERG, Örebro FRKCENTURIO S 15100.20
32 REGINA FALLBERG, Viby Rid och KSOLI 1675.06
33 LISA GULLBERG, Karlskoga RKGHAZALIAUte
33 NIKI BATSILA, Örebro FRKPENTAGON XXUte
33 ELIN FOLKESON, Pålsboda RFCHEROBELL KITHUte
33 JENNIFER JANSSON, Hammarö RFMISTRALUte

     RS-pro/HTML 02-03