Resultat Föreningen Linde Ridskola
Lokal hoppning, häst, 27 juni 2010
Totalt 37 starter

Klass 2 Häst 90cm Clear round      
Start. Nr Ryttare Häst Klubb Fel Tid
Jesper Nordstedt Orchis Ryttarkamraterna Kumla 0 37.4
Linda Salenmo Cardus FT Arboga Ryttarsällskap 0 38.9
Filippa Björling Bellman Farsta Ryttarvänner  0 39.2
Malin Kiteborg Mistel Dyltabruk Ryttarförening 0 41.0
Anette Holmberg Roth Brudvik Dyfodol Eklunda Ryttarförening 0 41.6
Elisabet Huuva Ringwood Space Kumla Ridklubb 0 41.9
Johanna Reimfelt Miracel Örebro Fältrittklubb 0 42.6
Maria Häggkvist Joy Nora Ridsportförening 4 38.8
Yvetté Rydén Baby Kewanee Föreningen Linde Ridskola 4 39.3
Sara Karlsson Fröken Smilla (SWB) Eskilstunaortens Ryttarförening 4 42.8
Hanna Flodström Born To Be Alive Fagersta Ryttarklubb 8 43.6
Madelene Tansbo Lukas Örebro Fältrittklubb 16 59.8
Malin Zanders Jez Ramsbergs Ryttarkamrater  16 70.4
Malin Kiteborg Mulan (47) (SWB) Dyltabruk Ryttarförening Utesl.  
Emma Pedro Usec Eklunda Ryttarförening Utesl.  
Amanda Vinkel Anemon Föreningen Linde Ridskola Utesl.  
Josefine Höller  Selinas Eskilstunaortens Ryttarförening Utesl.  
Annie Lindholm Cosmopolitan Lockenkils Ryttarförening Utesl.  
Camilla Alkman  Loke Örebro Fältrittklubb Utesl.  
Rebecka Wikström Nilang Örebro Fältrittklubb Utgick  
Amanda Gullström Silver Bullet Årsta Runstens Sportryttareförening    
Helena Ström Compliment-G Föreningen Syd Nerike Ryttarna    
Lars Skoglund Farin Dyltabruk Ryttarförening    

 

Klass 1 Häst 1m i två faser avd A        
Start. Nr Ryttare Häst Klubb Fel Tid fas 1 Tid fas 2
Lisa Kjällström Make My Day Ryttarkamraterna Kumla 0+0 32.6 17.4
Jesper Nordstedt Orchis Ryttarkamraterna Kumla 0+0 40.2 24.9
Maria Häggkvist Joy Nora Ridsportförening 0+4 41.2 21.8
Malin Zanders Jez Ramsbergs Ryttarkamrater 0+4 40.6 22.4
Elisabet Huvva Ringwood Space Kumla Ridklubb 0+4 38.6 23,3
Johanna Reimfelt Miracel Örebro Fältrittklubb 0+4 43.0 28.5
Hanna Flodström Born to be Alive Fagersta Ryttarklubb 0+4 44.9 26.7
Filippa Björling Bellman Farsta Ryttarvänner 4 35.9  
Malin Kiteborg Mistel Dyltabruk Ryttarförening 4 38.9  
Elisabet Huvva Jonna Meteorit Kumla Ridklubb 8 41.2  
Kristina Svanström Piledals Pomperipossa Blå Bergens Ryttarförening 12 72.3  
Emma Pedro Usec Eklunda Ryttarförening Utgick    
Amanda Vinkel Anemon Föreningen Linde Ridskola Utesl.    
Johanna Grindbacka Wessel Nora Ridsportförening Utesl.    
Rebecka Wikström Nilang Örebro Fältrittklubb      
Malin Kiteborg Mulan (47) (SWB) Dyltabruk Ryttarförening      
Amanda Lunwall Michigan Wittvångs Hästsällskap      
Lars Skoglund Farin Dyltabruk Ryttarförening      
           
Klass 1 Häst 1m avd B          
Start. Nr Ryttare Häst Klubb      
Madelene Tansbo Lukas Örebro Fältrittklubb 20 67.4  
Linda Salenmo Cardus FT Arboga Ryttarförening 0 39.0  
Anette Holmberg Roth Brudvik Dyfodol Eklunda Ryttarförening 0 39.0  
Karolina Vedlund Desperado Lockenkils Ryttarförening      
Amanda Gullström Silver Bullet Årsta Runstens Sportryttarförening      
Sara Karlsson Fröken Smilla (SWB) Eskilstunaortens Ryttarförening